FANDOM


Fatima je sobecká, vypočítavá žena. Vždy na prvním místě v jejím životě byly peníze a společenské postavení. Fatima je matka Graciely, kterou se snaží výhodně provdat, a proto se jí nezamlouvá vztah mezi Adrianem a její dcerou. Nevadí jí, že Graciela není v manželství šťastná, hlavně, že má peníze. Fatima nemá ráda Esmeraldu, a když vyjde najevo, že je dcerou Blancy a Rodolfa její nenávist jen vzroste. Snaží se Esmeraldu a José Armanda rozeštvat, a proto se spolčí s každým, kdo je proti jejich vztahu. Její postoj se změní až poté, když ztratí svoji dceru. 

 
Some or all of the information and/or categories on this page may have come from another site such as the Villains Wikia or TVTropes.org. This may include previous edits that are different than the current version. Changes to this page to provide original content are welcomed and encouraged, but this notice must remain on the page at all times.

To visit this page on the Villains Wikia, click here.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.